Najnowsze aktualnościTargi Meble Polska 2018

W dniach 6-9.03.2018 odbyły się Międzynarodowe Targi Poznańskie, podczas których również marka Meble Bogart miała przyjemność uczestniczyć. Podczas targów architekci, projektanci, handlowcy, jak i miłośnicy współczesnego wzornictwa mieli okazję zaprezentować swoje produkty, ale także poszerzyć wiedzę, poznać najnowsze trendy i znaleźć wyjątkowe inspiracje.

 

Wystawa targi meble polska 


Targi Meble Polska, Home Decor i arena DESIGN odwiedziło ponad 20.000 profesjonalnych zwiedzających z ponad 50 krajów. Bez wątpienia było to największe coroczne wydarzenie w biznesie meblowym w tej części Europy. To prawdziwy zaszczyt, że nasza prężnie rozwijająca się marka mogła stać się częścią tego wydarzenia.

Podczas targów odwiedzający mogli cieszyć się wyjątkowym programem, który między innymi obejmował wystawy designu meblowego, prelekcje, spotkania biznesowe, prezentacje ofert wystawców. Ponadto nieustannie toczyły się ciekawe dyskusje, które stawały się inspiracją za sprawą obecności ekspertów w dziedzinie designu i aranżowania wnętrz. Nowością była organizowana w Polsce po raz pierwszy wystawa "?WE loveOriginal?, która odbyła się w celu świętowania jubileuszowej 10. edycji arena DESIGN, jak również 100-lecia Urzędu Patentowego RP.

 

Wystawa mebli Tulsa 


Wśród gości obecni byli reprezentanci kluczowych grup zakupowych oraz sieci handlowych z całego świata. Odwiedzający targi podkreślali wysoką jakość profilu prezentowanych kolekcji i marek. Targi Meble Polska 2018 to szczególne wydarzenie, które ma realny wpływ na to, co się będzie działo w najbliższych sezonach w branży meblarskiej. Bycie jego częścią jest więc nie tylko wyróżnieniem za zasługi w branży, ale także daje niewysłowioną możliwość poszerzania horyzontów.


Nasze marki

MebleBogart.pl

- MebleBogart.pl -

NabytekBogart.cz

- NabytekBogart.cz -

NabytokBogart.sk

- NabytokBogart.sk -

BogartKuchnie.pl

- BogartKuchnie.pl -

Jakdobracmaterac.pl

- Jakdobracmaterac.pl -

BogartKids.pl

- BogartKids.pl -

TajemniceKuchni.pl

- TajemniceKuchni.pl -

Meble48h.pl

- Meble48h.pl -

ŚwiatDekoracji.pl

- ŚwiatDekoracji.pl -