Najnowsze aktualnościBogart autoryzowanym sklepem marki FORTE

FORTE to jeden z największych w Europie producentów mebli, który zyskał szczególne uznanie Klientów i Partnerów za sprawą wysokiej jakości produkowanych mebli, jak i wyjątkowym wyczuciem w kwestii ich designu. Tym bardziej jest nam miło poinformować Was, że firma Bogart została autoryzowanym sklepem tak prestiżowej marki.


FABRYKI MEBLI ?FORTE? S.A. w ciągu 26 lat trwania na rynku ugruntowały sobie niezaprzeczalnie wysoką pozycję oferując bogaty asortyment jakościowych mebli. Obecnie FORTE posiada aż cztery nowoczesne zakłady produkcyjne prężnie działające w naszym kraju. Największym atutem marki oprócz wysokiej jakości proponowanych produktów jest oferta dostosowywana na bieżąco do potrzeb rynku. Każdego roku do oferty wprowadzanych jest blisko 1 500 nowych wzorów, które stanowią nie tylko odzwierciedlenie najnowszych trendów w designie meblowym, ale także ich zapowiedź. FORTE kształtuje trendy i inspiruje, dzięki czemu bezsprzecznie jest wiodącą marką nie tylko w Polsce, ale i Europie.

 

meble forte
 


Marka Bogart została wyróżniona podjęciem współpracy handlowej z tak znaczącą firmą prężnie działającą na rynkach przeszło 40 krajów świata. Meble FORTE spotkać można w większości prestiżowych sieci handlowych i salonów meblowych na terenie całej Europy. Jest nam niezmiernie miło, że możemy reprezentować tę markę i promować jej produkty w naszych kanałach sprzedażowych, co z pewnością jest atrakcyjną relacją dla obu stron, jak i naszych Klientów, którzy od tej pory będą mogli cieszyć się jeszcze większym wyborem asortymentu naszego sklepu meblowego. Marka FORTE nie bez powodu utożsamiana jest z synonimem wysokiej jakości i dobrego designu. Wybierając Bogart jako swojego partnera handlowego dano wyraz, że podzielamy niniejsze wysokie standardy.


Systematycznie rozszerzany asortyment produktów sprawia, że FORTE może poszczycić się umiejętnością dostosowywania oferty do potrzeb zmieniającego się rynku i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferta zawiera bogaty wybór mebli do samodzielnego montażu, które idealnie wkomponują się do wnętrz jadalni, salonu, kuchni, sypialni i pokoju młodzieżowego. Asortyment FORTE możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym Meble-Bogart.pl.

Nasze marki

MebleBogart.pl

- MebleBogart.pl -

NabytekBogart.cz

- NabytekBogart.cz -

NabytokBogart.sk

- NabytokBogart.sk -

BogartKuchnie.pl

- BogartKuchnie.pl -

Jakdobracmaterac.pl

- Jakdobracmaterac.pl -

BogartKids.pl

- BogartKids.pl -

TajemniceKuchni.pl

- TajemniceKuchni.pl -

Meble48h.pl

- Meble48h.pl -

ŚwiatDekoracji.pl

- ŚwiatDekoracji.pl -