Najnowsze aktualnościKolekcja łóżek Nati - bo klasyka jest zawsze w modzie

Czego możesz oczekiwać od łóżka dziecięcego?

 

Łóżko dziecięce jest bez wątpienia bohaterem w pokoju dziecięcym. Służy bowiem nie tylko do nocnego wypoczynku zapewniając wygodę podczas snu, ale także stanowi świetne miejsce do kreatywnej zabawy w ciągu dnia. Wybierając dany model warto zwrócić uwagę na kwestie takie jak:

 

W odpowiedzi na niniejsze potrzeby użytkowe i wzornicze powstała kolekcja łóżek dziecięcych Nati. Wszystkie modele wykonane są z precyzyjnie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, na którym nie występują sęki ani inne osłabiające niedoskonałości. Dzięki temu łóżka są nie tylko bezpieczne i trwałe, ale i ekologiczne. Malowane są także bezpiecznymi dla układu oddechowego farbami i impregnatami.

 

łóżko piętrowe drewno 


Funkcjonalność to podstawa

Nowoczesne łóżka dziecięce powinny spełniać wszelkie oczekiwania względem bezpieczeństwa i estetyki, ale być również funkcjonalne. Co to oznacza? Łóżko nie musi być wyłącznie miejscem do spania, ale także zostać wykorzystane między innymi do przechowywania. Wolnego miejsca na przechowywanie w pokoju dziecięcym nigdy nie jest zbyt dużo. Dobrze jest więc wybrać meble z kolekcji Nati, bowiem poszczególne modele są wzbogacone o pojemne pojemniki na zapasową pościel, a także wygodne w użytkowaniu szuflady. Z powodzeniem można w nich przechowywać pościel, ale i zabawki lub odzież sezonową. Ciekawym rozwiązaniem są także łóżka piętrowe i pojedyncze, w których spod głównej powierzchni spania można wysunąć dodatkowy materac na stelażu. Dzięki temu otrzymujemy idealne łóżko dla dwójki dzieci lub dodatkowe miejsce do spania okazjonalnego, gdy gościmy inne dzieci bądź czuwamy nocą przy swoim maluchu.

 

łóżko piętrowe dla dzieci 

Cechy łóżek dziecięcych z kolekcji Nati:

łóżko parterowe wysuwane 

Kolorowy świat dziecka

Funkcjonalność i bezpieczeństwo w kontekście mebli dziecięcych to podstawa. Ale nie zapominajmy także o tym, że meble muszą się dzieciom po prostu podobać. Projektanci łóżek Nati mając to na uwadze, przygotowali bryły, które idealnie wpisują się w gusta najmłodszych i z pewnością zachwycą zarówno wzorami, formą, jak i kolorystyką. Dostępne są zarówno łóżka utrzymane w neutralnych, ponadczasowych barwach, jak biel i odcienie szarości, jak i bardziej finezyjne kompozycje kolorystyczne. Rosnącą popularnością cieszą się natomiast łóżka dziecięce utrzymane w naturalnej kolorystyce drewna sosnowego.


Nasze marki

MebleBogart.pl

- MebleBogart.pl -

NabytekBogart.cz

- NabytekBogart.cz -

NabytokBogart.sk

- NabytokBogart.sk -

BogartKuchnie.pl

- BogartKuchnie.pl -

Jakdobracmaterac.pl

- Jakdobracmaterac.pl -

BogartKids.pl

- BogartKids.pl -

TajemniceKuchni.pl

- TajemniceKuchni.pl -

Meble48h.pl

- Meble48h.pl -

ŚwiatDekoracji.pl

- ŚwiatDekoracji.pl -