Specjalista ds. E-commerce

O NAS

Bogart-Group.com to sieć sklepów online, prowadząca działania na kilku europejskich rynkach. Dzięki długoletniemu doświadczeniu opracowaliśmy mechanizmy sprzedaży szerokiej gamy mebli, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić klientowi najwyższą jakość usług. Współpracując z imponującą grupą producentów mebli i dekoracji wnętrz, oferujemy asortyment, wśród którego każdy klient znajdzie produkt najlepiej pasujący do jego gustu. Naszym głównym celem jest stworzenie doskonałego środowiska dla poszukiwania, porównywania i wyboru idealnych mebli!

Istniejemy po to, by wydobyć piękno Twojego wnętrza!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jako członek zespołu Bogart-Group, będziesz brać udział w:

OCZEKIWANE KOMPETENCJE

Każdy kandydat jest dla nas wyjątkowy, jednak to stanowisko wymaga następujących umiejętności:

 CO OFERUJEMY

W zamian za zaangażowaną pracę oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV – na nasz adres job@bogart-group.comProsimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Nasze marki

MebleBogart.pl

- MebleBogart.pl -

NabytekBogart.cz

- NabytekBogart.cz -

NabytokBogart.sk

- NabytokBogart.sk -

BogartKuchnie.pl

- BogartKuchnie.pl -

Jakdobracmaterac.pl

- Jakdobracmaterac.pl -

BogartKids.pl

- BogartKids.pl -

TajemniceKuchni.pl

- TajemniceKuchni.pl -

Meble48h.pl

- Meble48h.pl -

ŚwiatDekoracji.pl

- ŚwiatDekoracji.pl -