Specjalista ds. Marketplace

Meble Bogart to sklep internetowy, w którym umeblujesz cały swój dom. Meble Bogart to również, a może przede wszystkim zespół ludzi, lubiących swoją pracę, chcących rozwijać siebie i naszą markę. Dołącz do nas na stanowisko Specjalista ds. marketplace i rozwijaj się razem z nami!

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • zarządzanie kanałem sprzedaży Allegro (w przyszłości również inne portale aukcyjne / marketplace)
  • monitorowanie i wyprzedzanie działań konkurencji
  • wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży
  • analiza i przetwarzanie danych sprzedażowych, wyciąganie wniosków z prowadzonych działań
  • wpływ na rozwój sprzedaży w kanale e-commerce

Jakie umiejętności i kwalifikacje musisz posiadać?

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów sprzedaży na Allegro
  • praktyczna znajomość Baselinker, TradeAnalitics (TradeWatch) lub pokrewne
  • samodzielność i znakomita organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • nieszablonowe podejście do sprzedaży
  • otwartość na pozyskiwanie wiedzy i wdrażanie nowych rozwiązań

    Co możemy Ci zaoferować w zamian za zaangażowaną pracę?

    • umowę o pracę / B2B
    • pracę na pełen etat w stabilnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji w branży
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • rozwój zawodowy w popularnej branży e-commerce i digital marketingu
    • pakiet Multisport i regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje

     Praca stacjonarna (pon-pt 8:00 - 16:00) w naszym biurze w Czarnej koło Łańcuta (około 20 km do Rzeszowa).

    Dołącz do nas!

    Prześlij nam swoje CV na adres: [email protected]

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    /specjalista-ds-marketplace-s-290.html